Menu

KVJ "Jedinstvo" Brčko osvojilo tri medelje, zlatna pripala Zorki Stojanović Istaknuto

zo 3w"WAKO Grand Prix Sarajevo" održan 23.2. u Sportskom kulturnom centru "Sabit Hadžić" na Ilidži je uzelo 650 takmičara iz 95 klubova iz 9 zemalja.

KVJ "Jedinstvo" iz Brčkog je nastupilo sa tri i takmičara i ostvarilo odličan rezultat u disciplini low kick.

Osvojene su tri medelje i to po jedna zlatna, srebrena i bronzana.

Zorka Stojanović je ponovo dominantna i u kategoriji do 60kg zlatna medalja.

Važno je napomenuti da je polufinalnu borbu pobijedila prekidom u drugoj rundi, dok je finale pobijedila velikom razlikom od 3:0.

Ovim turnirom je dokazala da je zaista dominantna u svijetu borilačkih vještina. Osim nje treba napomenuti da su osvajači medalja na KBV Jedinstvo Cvijetin Vujanović, stariji kadet -54kg i Jovana Kapetan senior -56kg.