Menu

Brčanski SNSD podijelio paketiće najmlađim sugrađanima Istaknuto

snsd paketiciI ove godine OO SNSD Brčko obilježio je pravoslavnu novu godinu tradicionalno podjelivši novogodišnje paketiće najmlađim sugrađanima.

 

„Drago mi je što je sala Doma kulture puna i što se odazvao veliki broj mališana. Ove godine pripremili smo 800 paketića. Tradicionalno jedan dio podjelili smo u hramovima SPC u Gornjem Breziku, Potočarima i Donjem Breziku a drugi dio u Domu kulture" rekla je Slobodanka Ćurčić potpredsednik OO SNSD Brčko.


Akciji je prisustvovao i gradonačelnik Brčko distrikta Siniša Milić.

 

„Nije nam cilj da se stranački promovišemo ovdje . Ova akcija ima cilj da se podstakne kroz obilježavanje pravoslavne nove godine i darivanje naših mališana, očuvanje i njegovanje srpske kulture, tradicije i običaja na ovim prostorima. Mislim da smo sa jednom lijepom manifestacijom i druženjem na večeri srpskog folkolra, posle Nove godine koncertom i ovom podjelom paketića na najbolji način ušli u Novu godinu" poručio je gradonačelnik Milić.


Gradonačelnik je ovom prilikom poželio svim sugrađanima, bez obzira na njihovu vjeru i naciju, da im ova godina bude godina napretka, mira, blagostanja a prije svega zdravlja i sreće.
Pored novogodišnjih paketića, mališani su se obradovali i dječijoj predstavi „Veseli školarac" koju su pripremili glumci iz Bijeljine.

 

snsd paketicisnsd paketici2

Copyright (c) 2006-2020 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com