Menu

BH Telecom će donirati milion KM za kupovinu respiratora Istaknuto

BHTelecomLogotipJavno preduzeće BH Telecom odlučilo je donirati značajna sredstva u jeku borbe protiv koronavirusa.

 

 


Tako je ova kompanija danas odlučila da će donirati milion KM za kupovinu respiratora koji su prijeko potrebni za osobe s respiratornim tegobama.

 

U trenucima širenja zaraze koronavirusom ova donacija je od iznimne važnosti za zdravstvene ustanove u našoj zemlji.

 

Upravo su respiratori najdragocjeniji aparati koje bolnice traže usljed širenja koronavirusa. Ovo je dobar primjer koji bi trebalo da slijede i ostale javne kompanije te tako pomognu našim zdravstvenim ustanovama.

Copyright (c) 2006-2020 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com