Menu

BiH: Replika Teslinog Cybertrucka atrakcija na mostarskim ulicama (VIDEO) Istaknuto

tes4Replika Teslinog Cybertrucka prošla je i kroz ulice Bosne i Hercegovine, odnosno Mostara u kojem je i napravljena.

 

 

Mostarsku verziju Teslinog futurističkog automobila je napravila firma Stark Solutions, a nakon što je vozilo u potpunosti završeno iženjeri su ga ponosno provozali mostarskim ulicama.



Tim inženjera ove firme je rastavio automobil Ford Raptor F150 u najsitnije dijelove da bi ga zatim sklopio u "brata blizanca" Cybertrucka.




Na ovom projektu je radila i jedna ženska osoba, inženjerka Mila Marić o čijem uspjehu piše Bljesak.info.



Za ovaj portal je podijelila i jednu anegdotu o tome kada je ovaj automobil prvi put "izašao" ispred firme.



"Prvi izlazak automobila ispred firme je već izazvao veliku pažnju ljudi. Jedna žena se zaustavila automobilom i pitala 'Je li to Cybertruck?' Na šta je dobila potvrdan odgovor. Njena reakcija je bila 'Pa kako?'. Zatim je dobila odgovor 'Pa ovdje se proizvode, zar nisi znala?'. Svi smo se lijepo nasmijali na ovu reakciju koja nam je i potvrda da smo napravili super stvar", poručila je mostarska inženjerka.




Video snimak ovog automobila dok prolazi mostarskim ulicama je podijelio i Mate Rimac, osnivač i direktor Rimac automobila, firme iz Hrvatske.

 

Video - https://www.instagram.com/p/CDuP0AvJqls/?utm_source=ig_web_copy_link

Copyright (c) 2006-2020 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com