Danas u 11 sati u Brčkom svečano otvaranje "Sajma privrede 2016" Istaknuto
"15. Međunarodni sajam privrede Brčko 2016", danas će u 11 satii na površini više od 2000 metara kvadratnih biti svečano otvoren u zgradi "Pirometal" na kojem će učestvovati više od 150 izlagača iz Distrikta, BiH i regiona.
U okviru sajma održati će se i nekoliko okruglih stolova kao što je energetska učinkovitost, Zakon o podsticajima u privredi Distrikta itd.
Na sajmu će biti prisutan i "Mercedes", "Opel" i "Folksvagen", ali i druge poznate kompanije iz zemalja regiona.
Suorganizator je Ekonomski fakultet, a ovogodišnji moto sajma privrede je "Pogled u budućnost".
Prevoz gradskim autobusima do mjesta održavanja sajma za sve građane je besplatan kao i ulaz. Autobusi će svaki sat polaziti od 24. do 26.11.2016. godine.
Prevoz će se vršiti u vremenu od 09,00 -18,00 časova za sva tri dana održavanja Sajma. Relacija je autobuska stanica-Klanac- Ivici-Dom zdravlja-Kolobara-Centar-Bn cesta-Ilićka-Brezik-Pirometal.
