Pronađeno tijelo ubijene Arnele Đogić iz Olova Istaknuto
Beživotno tijelo 24-godišnje Arnele Đogić, koja je nestala u subotu, pronađeno je danas, saznaje Faktor na licu mjesta.
U MUP-u ZDK nismo mogli dobiti zvaničnu potvrdu.
U potragu su bili uključeni policajci MUP-a ZDK, alpinisti i ronioci.
Avdija Selimović (26) iz Olova i Muriz Brkić (26) iz Sokoca, koji su priznali ubistvo 24-godišnje Arnele Đogić, nalaze se u prostorijama Kantonalnog tužilaštva ZDK gdje će tokom dana biti ispitani.
Oni su nakon privođenja, prilikom ispitivanja u policijskim prostorijama, priznali ubistvo djevojke, te kazali da su njeno tijelo bacili u kanjon rijeke Stupčanice u mjestu Ćudanski Krševi, desetak kilometara od Olova.
Arnela je posljednji put viđena u večernjim satima 27. februara, kako kroz Olovo vozi automobil Peugeot 206. Porodica je kasnije pronašla automobil u ulici u kojoj Arnela inače ne parkira, a koja se nalazi nedaleko od njihove porodične kuće.
(Faktor.ba)