Menu

IMG 8919

Policija Brčko distrikta BiH organizuje "četvrtu ljetnu policijsku školu”. Istaknuto

policija-grb-03042012Policija Brčko distrikta BiH, kao prva multietnička policija u Bosni i Hercegovini formirana je 2000. godine, ove godine obilježava sedamnaest godina postojanja i rada.


U cilju otvorenosti i transparentnosti rada Policije Brčko distrikta BiH, a u skladu sa Programom obilježavanja 17. godina Policije Brčko distrikta BiH, predviđeno je održavanje četvrte ljetne policijske škole, u sklopu koje će 35 polaznika imati priliku upoznati se sa zakonskim propisima koje primjenjuje policija, kao i aktivnostima koje se preduzimaju u stvaranju lične i imovinske sigurnosti građana.

U skladu sa navedenim, Policija poziva zainteresovane građane Brčko distrikta BiH, (svršene srednjoškolce i studente) koji žele saznati više o radnjama Policije da se prijave na trodevnu edukaciju "četvrte ljetne policijske škole".

Ljetna policijska škola će se održati u prostorijama Policije u Brčkom i Jedinice za podršku u mjestu Ograđenovac, dana 23., 24. i 25. avgusta 2017. godine.

Sve prijave se podnose lično u Policiji Brčko distrikta BiH od danas do 18.08.2017. godine, svakim radnim danom od 08-16,00 sati.

Edukacija će se obaviti kroz različite prezentacije, radionice i diskusije sa programom koji će biti istaknut na web stranici Policije Brčko distrikta BiH.

Copyright (c) 2006-2020 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com