Menu

Osmanović: Danas je veliki dan za Poljoprivrednu i medicinsku školu Brčko, nove učionice i kabineti Istaknuto

2018-08-30-Novi aneks JU Poljoprivredna-2Šef Odjeljenja za obrazovanje Vlade Brčko distrikta BiH Senad Osmanović danas je, zajedno sa direktorom JU Poljoprivredne i medicinske škole Brčko Seadom Bečićem, svečano otvorio novi aneks za nastavu ove škole u kojem se nalazi devet novih kabineta i šest učionica.

 

Osmanović je kazao da je ovo veliki dan za ovu školu i učenike koji će dobiti kvalitetniju i bolju nastavu nego što su imali do sada.

 

„Ovo je jedan veliki dan za JU Poljoprivredna i medicinska škola. Učenici će sada imati kvalitetniju nastavu i mnogo bolju nego što su imali do sada. Kompletan projekat je vrijedio oko 1.100.000 KM, dok je za opremu predviđeno ulaganje od 300.000 KM. U neke kabinete oprema je već i postavljena", kazao je Osmanović.

 

Direktor JU Poljoprivredna i medicinska škola Brčko distrikta BiH Sead Bečić kazao je da je za sada urađen kabinet biologije i veterine, a do kraja godine očekuje se završetak kabineta medicine i tehnologije.

 

„Danas smo ponosni jer je naša škola na površini od 1.500 kvadratnih metara dobila nove učionice i kabinete. Na praktičnoj nastavi učenici trebju steći vještine i upravo tako uređeni kabineti omogućit će im da steknu kvalitetne vještine. Cilj nam je da imamo dobre uslove kako za teoretsku tako i za praktičnu nastavu", kazao je Bečić.

 

Nakon obilaska novog aneksa šef Odjeljenja za obrazovanje Senad Osmanović kazao je da se nada da će JU Poljoprivredna i medicinska škola uskoro dobiti i fiskulturnu salu kako bi se s tim zaokružio jedan školski kompleks.

 

Šef Odjeljenja za obrazovanje Vlade Brčko distrikta BiH Senad Osmanović danas je, zajedno sa direktorom JU Poljoprivredne i medicinske škole Brčko Seadom Bečićem, svečano otvorio novi aneks za nastavu ove škole u kojem se nalazi devet novih kabineta i šest učionica.

 

Osmanović je kazao da je ovo veliki dan za ovu školu i učenike koji će dobiti kvalitetniju i bolju nastavu nego što su imali do sada.

 

„Ovo je jedan veliki dan za JU Poljoprivredna i medicinska škola. Učenici će sada imati kvalitetniju nastavu i mnogo bolju nego što su imali do sada. Kompletan projekat je vrijedio oko 1.100.000 KM, dok je za opremu predviđeno ulaganje od 300.000 KM. U neke kabinete oprema je već i postavljena", kazao je Osmanović.

 

2018-08-30-Novi aneks JU Poljoprivredna-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Direktor JU Poljoprivredna i medicinska škola Brčko distrikta BiH Sead Bečić kazao je da je za sada urađen kabinet biologije i veterine, a do kraja godine očekuje se završetak kabineta medicine i tehnologije.

 

„Danas smo ponosni jer je naša škola na površini od 1.500 kvadratnih metara dobila nove učionice i kabinete. Na praktičnoj nastavi učenici trebju steći vještine i upravo tako uređeni kabineti omogućit će im da steknu kvalitetne vještine. Cilj nam je da imamo dobre uslove kako za teoretsku tako i za praktičnu nastavu", kazao je Bečić.

 

Nakon obilaska novog aneksa šef Odjeljenja za obrazovanje Senad Osmanović kazao je da se nada da će JU Poljoprivredna i medicinska škola uskoro dobiti i fiskulturnu salu kako bi se s tim zaokružio jedan školski kompleks.

Copyright (c) 2006-2018 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com