Menu

baner for web jpg

Dr. sc. Amela Helać, direktorica brčanske Gimnazije: Dan škole je poseban dan za nas i naše učenike Istaknuto

gim 8Dr. sc. Amela Helać, direktorica Gimnazije Brčko rekla je da ovih dana Gimnazija obilježava Dan škole i da je to poseban dan za učenike ove škole.

 

 

Ona je rekla da je u okviru obilježavanja Dana škole održana promocija knjige i filma, pozorišnu predstavu učenice brčanske Gimnazije Teodore Vuković pod nazivom ‘Kućni savjet’.

 

"Takođe, knjiga je kompletno napisana od strane naših učenika i predstavlja zbirku pismenih vježbi, a promotivni film Gimnazije su isto uradili naši učenici Filmske sekcije. Imali smo i prezentaciju Ekološke sekcije i Volontiraj-kreditiraj, takmičenje iz matematike, engleskog jezika, sportske aktivnosti itd.“, rekla je Helać.

 

Obilježavanje Dana škole završen je priredbom u brčanskom Domu kulture.

 

gim 6gim 6gim 6gim 6gim 6gim 6

Copyright (c) 2006-2018 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com